• ۲۲۴۳۰۲۳۵
  • همه روزه از شنبه تا جمعه

تیم متخصص ما

زمان لازم آست تا کسانی که انرژی های یکسان و توانمندی های متفاوت دارند، دور هم جمع شوند.ما با جذب و آموزش پرسنل تحصیل‌کرده در رشته‌های مهندسی تأسیسات، تهویه مطبوع، مکانیک و انرژی، به ارائه خدمات با کیفیت در حوزه تأسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع می پردازیم. علاوه بر این، کارشناسان کلینیک در زمینه برق تأسیسات و سیستم های کنترلی تاسیسات نیز کاملا مسلط هستند. ما در تلاشیم، تا با ارائه خدمات حرفه ای و ارائه روش های جدید ، تصورات قدیمی از سرویس‌کاران سنتی را تغییر داده و با ایجاد توازن بین دانش فنی و تجربه خدمات کاملتری را به مشتریان خود ارائه دهیم. 

نوید نصیری

موسس و مدیر اجرایی

فارغ التحصیل رشته مهندسی تاسیسات

مقام دوم المپیاد مهارت ملی در سال ۱۳۸۱

مدرس دانشگاه از سال ۱۳۸۵

رییس انجمن ملی توسعه مهندسی تاسیسات

دروس : سیستم های کنترل تاسیسات ، آزمایشگاه برق، تهویه مطبوع ۱ ، تهویه مطبوع ۲ ، حرارت مرکزی ، آزمایشگاه کنترل

دارای دیپلم زبان آلمانی و مدرس زبان آلمانی

مشاور تاسیسات سازمان تامین اجتماعی ، مدیر کمیته انرژی سازمان تامین اجتماعی ،مشاور و ناظر تاسیسات موتورخانه های شهرک امید ، مشاور تاسیسات اتاق بازرگانی تهران ، مشاور تاسیسات بانک پاسارگاد ، طراح سیستم کنترل پروژه ملی ساخت استارتر توربین گازی، مشاور/مجری/طراح بیش از ده ها پروژه در کشور

مجری بیش از ۱۰۰ پروژه بهینه سازی در کشور با صرفه جویی حدود ۱۰ میلیون متر مکعب گاز طبیعی

علاقه‌مندی ها : عاشق تجربه ی رشته های ورزشی مختلف؛ از سوارکاری گرفته تا بسکتبال، از دوچرخه سواری تا تنیس روی میز و از شنا گرفته تا هنرهای رزمی. در رشته شنا موفق به اخذ مدرک درجه دو نجات غریق شده. در سال ۲۰۱۷ از مزر ایران تا شهر باتومی در گرجستان رکاب زده. در رشته ی تنیس روی میز در رده نونهالان زیر ۱۴ سال دارای مقام در استان تهران است و از خوشنویسی به عنوان دیگر علاقه مندی های وی میتوان نام برد.

علیرضا اسدی

کارشناس فنی

مهندس تاسیسات

مسلط به سیستم های کنترلی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

مسلط به سیستم های تصفیه استخر، چک کردن پارامترهای آب و کنترل شفافیت آب استخر

توانایی در انجام کارهایی که به دقت بالایی احتیاج دارند

دارای روابط عمومی بالا و مسوول سنجش رضایت مشتریان

علاقه مندی‌ها: از کسی که تا این حد با استخر سر و کار داشته، دور از ذهن نیست که مدرک مربیگری شنا داشته باشد. در حدی به فوتبال علاقمند بوده که اگر وارد دنیای حرفه ای تاسیسات نمی‌شد، حتما فوتبالیست می‌شد. در آخرین صعودش به قله اسپیلت، صاعقه به عصای او برخورد کرد. در مجموع میتوان گفت که کلکسیونی از آسیب های ورزشی را در رزومه دارد. عاشق کافه گردی است. علیرضا جزو معدود کسانی در ایران است که دستگاه های رست قهوه را تعمیر و سرویس می‌کند.

با کارشناسان ما تماس بگیرید

کارشناسان ، مهندسین و تکنسین های ما، بطور منظم و دوره ای (حداقل هفته ای یک مرتبه) از تاسیسات ساختمان بازدید میکنند. در صورت مشاهده هرگونه عیبی، آن را برطرف مینمایند. همچنین کلیه سرویس های مورد نیاز جاری تاسیسات – مانند گریس کاری پمپ ها ، سرویس فیلتر هواساز ، سرویس های فصلی ، سرویس های مورد نیاز استخر و … – نیز انجام می پذیرد.