تکنولوژی در رشته تأسیسات ساختمان و سیستم های مکانیکی مربوطه – مانند سایر زمینه ها – پیوسته در حال رشد است.از طرفی نیز، سازندگان برای دستیابی به آسایش بیشتر برای ساکنین و ایجاد مزیت برای ساختمان های خود، با اشتیاق به سمت استفاده از آخرین نسل تجهیزات تهویه مطبوع روی آورده‌اند.

خدمات پشتیبانی و نگهداری تاسیسات ساختمان و موتورخانه

اما مشکل از آنجایی شروع می‌شود که  انبوهی از تجهیزات و تأسیسات –که سهم عمده‌ای از هزینه‌های اولیه ساخت را نیز تشکیل میدهند –به مالکین تحویل داده میشود.

قشر سرویس کاران سنتی که تا چند سال ییش در بهترین حالت با دیگ چدنی، مشعل و کولر آبی سر و کار داشته‌اند تنها گزینه خدمت‌رسانی به ساکنین هستند.

ما برای پر کردن این خلأ ، با جذب و آموزش پرسنل تحصیل‌کرده در رشته‌های مهندسی تأسیسات، تهویه مطبوع، مکانیک و انرژی، به ارائه خدمات با کیفیت در حوزه تأسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع می پردازیم. علاوه بر این، کارشناسان کلینیک در زمینه برق تأسیسات و سیستم های کنترلی تاسیسات نیز کاملا مسلط هستند.

ما در تلاشیم، تا با ارائه خدمات حرفه ای و ارائه روش های جدید ، تصورات قدیمی از سرویس‌کاران سنتی را تغییر داده و با ایجاد توازن بین دانش و تجربه خدمات کاملتری را به مشتریان خود ارائه دهیم.

بنا بر این چنانچه در جستجوی خدمات حرفه ای در زمینه

  • طراحی سیستم تأسیسات مکانیکی ساختمان بر مبنای استانداردهای به‌روز
  • نگهداری و پشتیبانی از تأسیسات مکانیکی
  • اجرای سیستمهای مکانیکی و تاسیسات مکانیکی
  • بهینه سازی مصرف انرژی و بهبود فرآیندها در ساختمانها

هستید، از تماس با کارشناسان ما دریغ نفرمایید.