banner image
لوگوی انرژی کلینیک

کارشناسان کلینیک در زمینه برق تأسیسات و سیستم های کنترلی تاسیسات نیز کاملا مسلط هستند. ما در تلاشیم، تا با ارائه خدمات حرفه ای و ارائه روش های جدید ، تصورات قدیمی از سرویس‌کاران سنتی را تغییر داده و با ایجاد توازن بین دانش و تجربه خدمات کاملتری را به مشتریان خود ارائه دهیم.

  • تلفن: ۲۲۴۶۰۲۳۵
  • تلفن‌همراه: ۰۹۱۲۲۴۶۷۳۸۱
  • فکس: ۲۲۴۳۰۲۳۷
ایمیل: info@energy-clinic.com
banner image

۵ دلیل برای احتیاج به یک قرارداد راهبری و نگهداری تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان

by | تاسیسات ساختمان

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

یکی از ضرب‌المثل‌های پرکاربرد بین فارسی‌زبانان ایران، این جمله است: „سری که درد نمی‌کند را، دستمال‌ نمی‌بندند!‟ این مثل قدیمی ممکن است در موقعیت‌های متفاوت، دارای بار معنایی متفاوتی و حتی در مواردی اشتباه باشد! این ضرب‌المثل در فرهنگ ما، چنین معنا پیدا کرده است: تا زمانی که مشکلی پیش نیامده، دنبال کار اضافه یا راه حل آن نباش! متاسفانه پای این مثل، حتی به حوزه‌‌های کاری کاملا بی‌ربطی مانند نگه‌داری از تجهیزات و متعلقاتش کشیده شده است! به طوری که تا زمانی که مشکل به خصوصی به طور مثال برای موتورخانه پیش نیامده، بدون توجه به نیاز دستگاه و تجهیزات به سرویس‌‌کاری در بازه‌های زمانی منظم، فردبه سراغ متخصص نمی‌رود. تا انتهای این متن با ما همراه شوید تا با ذکر ۵ دلیل قانع شوید که به عقد قرارداد با یک پیمانکار و رسیدگی منظم به تجهیزات مکانیکی و برقی خود، نیاز دارید.

۱. صرفه‌جویی در هزینهوکنترل مصرف

حتما برای شما پیش آمده تا درست در میانه‌ی فصل سرما، موتورخانه یا تاسیسات شما از کار افتاده باشد. در این صورت با شرایط سخت پیدا کردن و هزینه‌های گزاف تعمیرکار حرفه‌ای در روزهای شلوغ آنها، با خبر هستید. تنها با بستن قرارداد با یک شرکت پیمانکار و متخصص، نه تنها متحمل این هزینه‌ها و دردسرهایش نخواهید شد، بلکه با پیشگیری و سرویس منظم دستگاه‌ها و تجهیزات فنی خانه‌ی خود، در کنترل مصرف انرژی آنها گام بزرگی برداشته‌اید.

۲. زمان را بخرید!

همانطور که پیش‌تر گفته شد، تجهیزات منزل شما، منتظر زمان مناسب برای شما نمی‌مانند و درست در بدترین موقع، دچار مشکل می‌شوند. خرابی در زمان نامناسب نه تنها باعث خسارت مالی به شما می‌شود، بلکه شما را از امور شخصی، زندگی و کار می‌اندازد. قرارداد با پیمانکار متخصص نه تنها تضمین بازرسی و سرویس منظم تجهیزات شما را می‌کند، بلکه باعث تضمین رسیدگی به مشکلات تجهیزات شما در زمان‌ اورژانسی و فوری، خواهد شد.

۳. افزایش طول‌عمر تجهیزات

خرابی تنها یک قطعه از موتورخانه شما بر اثر عدم رسیدگی، می‌تواند کل سیستم آن دستگاه را به خطر بیاندازد و در نتیجه باعث کاهش عمر و کاهش بازدهی آن دستگاه در دراز مدت شود. با ثبت یک قرارداد خدمات راهبری و نگهداری تاسیسات ساختمان، عمر مفید دستگاه خود را افزایش داده و آن را در بهترین حالت خود نگه‌داری می‌کنید که این کار باعث جلوگیری و کاهش حوادث غیرمترقبه و ضررهای احتمالی در آینده می‌تواند باشد.

۴. بهبود عملکرد سیستم

به عنوان بخشی از قرارداد شما، پیمانکار اطمینان حاصل می‌کند که تمام تجهیزات شما به درستی کار می‌کند. پیمانکار شما با پیشگیری و بررسی دستگاه‌ها، قطعات معیوب را تعمیر یا جایگزین می‌کند. این عمل باعث بهبود عملکرد و کارایی تجهیزات شما و همچنین جلوگیری از خرابی به علت معیوب بودن تنها قطعه‌ای ازآن، می‌شود.

مشاور تعمیر نگهداری پشتیبانی تاسیسات موتورخانه

۵. استفاده از خدمات معتبر

زمانی که شما با یک شرکت معتبر و مجهز به علم روز، قرارداد می‌بندید، می‌توانید از گرفتن خدمات معتبر اطمینان حاصل کنید. این به این معنی است که بر حسب یک اعتماد دو طرفه، شرکت پیمانکار، با استفاده از بهترین نیروهای متخصص، دارای گواهینامه‌ و تاییدیه‌ی خود، برای خدمات‌رسانی استفاده می‌کند. همچنین شما می‌توانید مطمئن باشید که همیشه قطعات اصل با قیمت مقطوع و تمام‌شده و سر موقع، در تجهیزات ساختمان شما به کار می‌رود.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

02122430235

ما در شبکه‌های مجازی دنبال کنید

۰ Comments

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *